O Instytucie

Nie trzeba wyjeżdżać do Paryża, czy Nowego Jorku, żeby znaleźć się w day spa świadczącym usługi na najwyższym światowym poziomie. Menu zabiegowe YONELLE Beauty Institute oferuje światowe hity i pozycje autorskie. Zespół profesjonalistów z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, dbając o wyjątkową atmosferę wizyt. Doskonale czują się tu stali klienci, wśród nich znane gwiazdy biznesu i showbiznesu.

Właśnie dlatego Klienci wybierają Instytut YONELLE:

1. OPRACOWALIŚMY UNIKATOWĄ KONCEPCJĘ BEAUTY
.
Jej istotą jest połączenie w jedną, komplementarną całość wszystkich znanych nam i zweryfikowanych pod kątem skuteczności, działań na rzecz PIĘKNA, które rozumiemy jako urodę, zdrowy, zadbany wygląd twarzy i ciała, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

2. WERYFIKUJEMY EFEKTY.
Jakość wszystkich wprowadzanych do menu zabiegów i preparatów sprawdzamy w wielokierunkowych testach aplikacyjnych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymują  produkty o najwyższej  skuteczności.

3. PRAKTYKUJEMY INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA.
Od etapu diagnozy, poprzez ustalenie odpowiedniego programu pielęgnacji zabiegowej, a skończywszy na zaleceniach podtrzymujących uzyskane efekty.

4. WYJĄTKOWE MIEJSCE.
Znane mieszkańcom Warszawy od ponad 10 lat. Na przepięknym warszawskim Żoliborzu, w otoczeniu zieleni i ciszy. Zaledwie 10 minut od ruchliwego centrum wielkiego miasta. Prawdziwa oaza spokoju i dobrego samopoczucia.

5. PIĘKNE WNĘTRZE.

W 2011 r. przeszło prawdziwą, designerską metamorfozę. Kolorystyka bazuje na ciepłych i niezwykle modnych szarościach oraz podkreślającej profesjonalizm bieli. Na ich tle doskonale prezentują się zaokrąglone formy foteli i lamp oraz intensywnie bakłażanowe i różowe detale. Dzięki kolorowemu, odpowiednio zaprogramowanemu światłu LED wnętrze zyskuje różnorodnie nastrojowy charakter. Na klientów czeka 14 eleganckich i komfortowych gabinetów pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz kameralne studio fryzjerskie, a także odrębna strefa Medispa z zabiegami medycyny estetycznej.

6. ZESPÓŁ, KTÓRYM MOŻEMY SIĘ CHWALIĆ.
Jolancie Zwolińskiej udaje się skupiać wokół siebie grono prawdziwych profesjonalistów. To, podobnie jak sama Właścicielka, pasjonaci swoich zawodów. Są świetnie wykształceni i ciągle poszukujący. Nowych technologii, metod i jeszcze doskonalszych efektów.

7. MENU ZABIEGOWE, Z KTÓREGO JESTEŚMY DUMNI.
Łączy techniki i osiągnięcia kosmetyki i medycyny estetycznej w spójne programy autorskie. Znajdują się w nim światowe hity, wśród nich ulubione zabiegi gwiazd Hollywood i nowatorskie pozycje stworzone przez Instytut YONELLE.
Zainteresowani medycyną estetyczną mogą korzystać z porad dermatologicznych, różnego rodzaju peelingów, laseroterapii, terapii osoczem bogatopłytkowym oraz innych zabiegów natychmiastowo poprawiających wygląd, redukujących zmarszczki i korygujących wszelkie niedoskonałości skóry. Lekarze pracujący w Instytucie to specjaliści najwyższej klasy, z bogatym doświadczeniem, znakomitą techniką i znajomością najnowszych trendów. Wśród ponad 70 pozycji znajdujących się w menu, będącego wizytówką Instytutu YONELLE działu kosmetyki i kosmetologii, klienci odnajdą m.in. zabiegi przeciwzmarszczkowe, regenerujące, złuszczające oraz specjalistyczne, odmładzające masaże twarzy. Wśród nich prawdziwą perełką jest masaż punktów młodości TSUBOKI, sprowadzony do Polski właśnie przez Instytut YONELLE. Masaże klasyczne i te z najdalszych stron świata, autorskie rytuały wellness, specjalistyczna oferta zabiegów kształtujących sylwetkę, w tym światowy przebój – urządzenie Med2 Contour do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, to niewątpliwe atuty części pielęgnacji ciała. Od lat specjalizujemy się w pielęgnacji kobiet w ciąży i po porodzie. Personel Instytutu przeszedł serię dedykowanych szkoleń z zakresu fizjoterapii, położnictwa, psychologii i aktywności fizycznej. Dzięki temu panie spodziewające się dziecka znajdują w Instytucie pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa.