Program korzyści

Program Korzyści YONELLE stworzyliśmy z myślą o naszych stałych Klientach. Tych, którzy odwiedzają YONELLE Zwolińska Beauty Institute z różną częstotliwością, ale zawsze regularnie. Wiemy, że są wśród nich osoby preferujące stały rabat oraz zwolennicy szybkiej premii. Dlatego przygotowaliśmy dwa rodzaje kart i gratyfikacji.

Natomiast dla osób, które zdecydowały się odwiedzić nas po praz pierwszy, mamy pakiet rabatowy „Poznaj YONELLE”. Wierzymy, że będzie to dobra zachęta do częstszych wizyt, które pozwolą na pokazanie pełni naszych atutów: najwyższego profesjonalizmu, troskliwej opieki pielęgnacyjnej i przyjaznej atmosfery.

KARTA STAŁEGO KLIENTA 

Upoważnia do 10% rabatu na wszystkie pozycje z menu zabiegowego Instytutu YONELLE z wyłączeniem zabiegów objętych innymi promocjami. Imienna karta wydawana jest po skorzystaniu w ciągu 6 miesięcy z zabiegów o łącznej wartości 6000 złotych. Karta ważna jest przez 1 rok od daty jej wydania.Upoważnia do 10% rabatu na wszystkie pozycje z menu zabiegowego Instytutu YONELLE z wyłączeniem zabiegów objętych innymi promocjami. Imienna karta wydawana jest po skorzystaniu w ciągu 6 miesięcy z zabiegów o łącznej wartości 6000 złotych. Karta ważna jest przez 1 rok od daty jej wydania.

 

KARTA STAMP 

Służy do gromadzenia pieczątek (punktów) poświadczających skorzystanie z zabiegu o wartości nie mniejszej niż 150 złotych. Po zgromadzeniu dziewięciu pieczątek, Klient otrzymuje rabat w wysokości 150 zł na dowolnie wybrany dziesiąty zabieg. Karta jest ważna 4 miesiące od dnia jej wydania.

 

 

 

REGULAMIN PROGRAMU KORZYŚCI YONELLE (plik PDF)

Regulamin Programu Korzyści YONELLE znajduje się również w recepcji Instytutu.

UWAGA Osoby posiadające dotychczasowe karty rabatowe!

Prosimy o mailowy kontakt z managerem Ewą Lewandowską e.lewandowska@yonelle.pl w celu poznania warunków wymiany karty na nową.