EKSFOLIACJA PROGRESYWNA: LINIA „T” SHIKIMI

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA: LINIA „T” SHIKIMI

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii: MEDESTHETIC.

LINIA „T” SHIKIMI
Na bazie kwasu szikimowego i salicylowego.
Polecana do cery tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku, wyprysków, grudek i zaskórników.
Kwas szikimowy – innowacyjny składnik z grupy hydroksykwasów, pochodzący z japońskiej rośliny Shikimi, znany z zastosowań w farmacji. Złuszcza skórę lepiej niż kwas glikolowy i jest mniej drażniący, działa przeciwłojotokowo oraz antybakteryjnie, m.in. na Propionibacterium acnes, zapewniając doskonałe działanie przeciwtrądzikowe.
Zabiegi SHIKIMI pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Regulują wydzielanie sebum, zmniejszając łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczną naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.

SHIKIMI THERAPY
Kuracja polecana do skóry tłustej, trądzikowej, wymagającej silnego działania złuszczającego. Złożona jest z 6 do 10 zabiegów wykonywanych w odstępie 7-10 dni. Ważną częścią kuracji jest codzienne stosowanie preparatów domowych, które przygotowują skórę do zaaplikowania wysokich stężeń kwasów oraz zwiększają skuteczność zabiegów. Wykorzystywane stężenia kwasów: 10-50%.

SHIKIMI NEW LOOK
Kuracja 6-zabiegowa, polecana do cery mieszanej z przewagą tłustej. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry. Zabiegi wykonuje się w cyklu tygodniowym. Wykorzystywane stężenia kwasów: 10-50%. W czasie kuracji zalecane jest stosowanie w domu profesjonalnych preparatów wspomagających jej efekty.

Czas i cena

  • SHIKIMI THERAPY (60 min.)
  • Cena zabiegu: 250 zł (przy zakupie kuracji powyżej 6 zabiegów – 15%)
  • SHIKIMI NEW LOOK (60 min.)
  • Cena zabiegu: 250 zł (przy zakupie kuracji powyżej 6 zabiegów – 15%)
Zarezerwuj termin« powrót