EKSFOLIACJA PROGRESYWNA: LINIA „D” REFITO

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA: LINIA „D” REFITO

Zabieg marki YONELLE MEDESTHETIC z kategorii: MEDESTHETIC.

LINIA „D” REFITO

Na bazie kwasu fitowego i czystego retinolu.
Polecana do skóry wymagającej odmłodzenia – dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.
Kwas fitowy ‒ składnik znany z zastosowań medycznych, o działaniu złuszczającym, rozjaśniającym i detoksykującym skórę. Silny neutralizator wolnych rodników, który chroni strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się. W połączeniu z czystym retinolem transportowanym przez NANODYSKI™ do głębszych warstw skóry odmładza wygląd skóry dojrzałej.
Zabiegi REFITO spektakularnie odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom wiotczenia i innym objawom starzenia się. Eksfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, rewelacyjnie odświeża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, ujędrnia i uelastycznia. Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona zachwycająco gładka, rozjaśniona, zrewitalizowana.

REFITO THERAPY
Kuracja młodości z efektem przeciwzmarszczkowym ‒ polecana do skóry wymagającej głębokiej rewitalizacji, regeneracji i odmłodzenia. Złożona jest z 6 do 10 zabiegów wykonywanych w odstępie 7-10 dni. Ważną częścią kuracji jest codzienne stosowanie preparatów domowych, które przygotowują skórę do działania wysokich stężeń kwasów oraz zwiększają skuteczność zabiegów. Wykorzystywane stężenia kwasów: 10-50%.

REFITO VITAL
Kuracja rewitalizująca do skóry z objawami starzenia się oraz zniszczonej, np. słońcem, klimatyzacją czy niewłaściwą pielęgnacją. Składa się z 6 zabiegów wykonywanych w odstępach tygodniowych. Nie wymaga wcześniejsze¬go przygotowania skóry. Wykorzystywane stężenia kwasów: 10-50%. W czasie kuracji wskazane jest stosowanie w domu profesjonalnych preparatów wspomagających jej efekty.

Czas i cena

  • REFITO THERAPY (60 min.)
  • Cena zabiegu: 270 zł (przy zakupie kuracji powyżej 6 zabiegów – 15%)
  • REFITO VITAL (60 min.)
  • Cena zabiegu: 270 zł (przy zakupie kuracji powyżej 6 zabiegów – 15%)
Zarezerwuj termin« powrót