Jolanta Zwolińska

Założycielka i właścicielka  YONELLE Beauty Institute oraz YONELLE Masterclass Academy.

Od ponad 30 lat zajmuje się KOSMETOLOGIĄ. To jej pasja i życie!

Z wykształcenia biolog. W 1984 r. założyła firmę kosmetyczną SORAYA, która w ciągu 10 lat odniosła wielki sukces rynkowy, stając się, wtedy największą polską firmą tej branży.

10 lat później stworzyła DERMIKĘ, produkującą kosmetyki z wyższej półki, gdzie dużą część oferty stanowiły kosmetyki profesjonalne, przeznaczone do stosowania w gabinetach kosmetycznych. Jolanta Zwolińska była prezesem i głównym udziałowcem Dermiki przez 16 lat. Równolegle prowadziła Instytut Kosmetyczny XXI Wieku Dermika Salon & Spa na warszawskim Żoliborzu. Powstał on w 2002 roku i był pierwszym salonem typu „day spa” w stolicy.

W 2011 roku Jolanta Zwolińska rozpoczęła nowy etap zawodowego życia. I tak, na bazie poprzedniego przedsięwzięcia i sprawdzonego zespołu profesjonalistów, powstał YONELLE  Beauty Institute.

Salon & Medispa o powierzchni 440 m. kw. otrzymał nowe designerskie wnętrza, atrakcyjne wyposażenie, bogatą ofertę zabiegową oraz nowoczesną aparaturę.  W 2012 roku uruchomiona została część edukacyjna, czyli YONELLE Masterclass Academy, gdzie grono wybitnych specjalistów prowadzi szkolenia klasy mistrzowskiej dla profesjonalistów branży beauty & spa.

Jolanta Zwolińska jest laureatką kilkudziesięciu prestiżowych nagród biznesowych, branżowych i konsumenckich. Najbardziej ceni sobie tytuł „Businesswoman Roku”, „Lidera polskiego biznesu” i „Kryształowe zwierciadło”, które w uzasadnieniu podkreślały innowacyjność i rzetelność jej pracy. Dumna jest też z nagród, które założonym przez nią firmom przyznawały gremia kosmetyczne oraz z tego, że znalazła się w prestiżowym gronie osób opisanych w polskiej edycji „Who is Who”.

Praca jest jej żywiołem. Nie umie żyć bez nowych wyzwań. Teraz jest nim YONELLE.