Upominki dla Par i Przyjaciółek

Upominki dla Par i Przyjaciółek

Idealne prezenty dla par z okazji wielkich wydarzeń takich jak ślub, czy zaręczyny. Ale również doskonała niespodzianka dla „drugiej połowy” i wspólny romantyczny wieczór.
Dla koleżanek i przyjaciółek możliwość połączenia przyjemnego poplotkowania i bycia razem z pożytecznym zadbaniem o powabność ciał.

Shea

Pomysł na prezent

Aksamitna gładkość, regeneracja, intensywna pielęgnacja dla przesuszonej lub dojrzałej skóry w aurze pięknych zapachów.
Sesja rozpoczyna się od peelingu solnego, wzbogaconego o cenne masło Shea o ciekawym, zmysłowym zapachu. Przez kolejne 60 minut indywidualnie dopasowany masaż całego ciała z naturalnym, ciepłym balsamem Shea. Bezpieczny w czasie ciąży i doskonały na jesienno-zimowe dni.

  • Czas: 1 godz. 30 min.
  • Cena: 800 zł za 2 osoby
Zarezerwuj termin

Słodycz

Pomysł na prezent

Idealny dla smakoszy czekolady. Pełna relaksacja, zadowolenie i zastrzyk pozytywnej energii, szczególnie na chłodne dni.
Dla Niej:
Idealnie wygładzający i odprężający masaż ciepłą, prawdziwą czekoladą.
Dla Niego:
Doskonale dobrane techniki masażu całego ciała, stóp i głowy z ciepłym, aromatycznym olejem czekoladowo-pomarańczowym.

  • Czas: 1 godz. 15 min.
  • Cena: 485 zł za 2 osoby
Zarezerwuj termin

Balijskie zapomnienie

Pomysł na prezent

Niezwykły balijski masaż PIJAT BALI obejmujący całe ciało, od stóp po twarz i głowę, to doskonały prezent dla Niego i dla Niej. Relaks, odprężenie oraz zastrzyk pozytywnej energii pozwolą odzyskać harmonię, uwolnić organizm od napięć i przywrócić elastyczność zmęczonym mięśniom. Dzięki magicznym, egzotycznym rytmom towarzyszącym zabiegowi, ciepłemu olejowi kokosowemu użytemu do masażu możliwa jest sensoryczna podróż na Bali, do świata pełnego tajemniczego i egzotycznego uroku.

  • Czas: 60 min.
  • Cena: 510 zł za 2 osoby
Zarezerwuj termin