search

Laser Depilacyjny Soprano Titanium

Laser Soprano Titanium to najnowocześniejszy laser do usuwania owłosienia. Niezwykle skuteczny, bezpieczny i bezbolesny. Do depilacji każdego rodzaju włosa, do każdego fototypu skóry i dla każdego obszaru ciała.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWA EPILACJA!

Soprano Titanium usuwanie owłosienia wynalezione na nowo. Przełom w depilacji laserowej, najwyższa funkcjonalność i niezrównany komfort.

PRZEWAGA NA TLE KONKURENCJI:

  • KAŻDY FOTOTYP SKÓRY, KAŻDY RODZAJ WŁOSA
  • KOMFORTOWO
  • SZYBKO
  • BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
  • BEZPIECZEŃSTWO POTWIERDZONE BADANIAMI
  • DLA KAŻDEGO OBSZARU CIAŁA

Soprano Titanium to przełomowa platforma do epilacji, która łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu.

Istotą zabiegu epilacji laserowej jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2, co czyni zabieg szybszym a tym samym bardziej komfortowy dla klienta. Nowością jest również głowica mini do epilacji włosów w takich obszarach jak nos, palce czy uszy. Zaawansowany system chłodzenia, który w sposób ciągły chłodzi skórę ułatwia regulacje temperatury podczas zabiegu oraz minimalizuje dyskomfort prawie do zera. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej, jak i jasnych włosach.

Zabiegi wykonywane są bardzo szybko, nie wymagają znieczulenia.

Przy pakiecie 3 zabiegów rabat 10%
Przy 4. zabiegu na tę samą partię ciała rabat 40%

PRZED ZABIEGIEM:

– Należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, do najważniejszych aspektów należy przejrzenie historii medycznej oraz omówienie oczekiwań, aby zakwalifikować pacjenta do zabiegu.
– Należy unikać solarium a także sztucznej opalenizny przez co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem depilacji.
– Prosimy o powstrzymanie się od stosowania substancji drażniących na leczonym obszarze przed i po zabiegu np. perfumy.
– Ogolić leczoną okolicę (z pozostawieniem kilku włosków do pokazania w celu ustalenia odpowiednich parametrów), najlepiej zrobić to dzień przed zabiegiem, aby uniknąć podrażnienia.
– Jedyną dopuszczalną formą pozbywania się owłosienia jest golenie, nie woskujemy, ani nie wyrywamy włosków w żaden sposób. Poza tym, po co zawracać sobie głowę woskiem, kiedy idziesz na wizytę laserową?

Unikalna i rewolucyjna technologia SHR (Super Hair Removal) jest całkowicie bezpieczna i efektywna dla wszystkich karnacji skóry (również opalonej), typów i kolorów włosów.


cena zabiegu:
Górna warga 165 zł
Broda 200-270 zł
Kark 200-350 zł
Szyja 250-350 zł
Ramiona 300-390 zł
Brodawki sutkowe (skóra wokół) 150-220 zł
Pachy 270 zł
Dekolt 150-450 zł
Brzuch 300-440 zł
Kresa biała 150-220 zł
Bikini od 320 zł
Plecy 500 zł
Pośladki 150-300 zł
Uda 400-500 zł
Łydki 350-450 zł
Przy pakiecie 3 zabiegów rabat 10%
Przy 4. zabiegu na tę samą partię ciała rabat 40%