MIKRONAKŁUWANIE MEZOROLLEREM DMN™

Hit
MIKRONAKŁUWANIE MEZOROLLEREM DMN™

Mikronakłuwanie skóry za pomocą Mezorollera DMN™ (dermal micro-needling) indukuje syntezę nowego kolagenu, dzięki uruchomieniu procesu gojenia się mikrouszkodzeń naskórka. Uwolnione po mikronakłuciach czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastów, które są „fabryką” produkującą kolagen i elastynę. Jest to proces fizjologiczny, całkowicie naturalny, doskonale naukowo zbadany i wyjaśniony. Można powiedzieć, że mikronakłucia dają skórze sygnał: regeneruj się natychmiast! I ona sama wykonuje całe zadanie.
Mikronakłuwanie wielokrotnie, nawet 1000 razy, zwiększa penetrację składników aktywnych z kosmetyków aplikowanych w czasie zabiegów i podczas pielęgnacji domowej. Przez utworzone w skórze mikrokanaliki cenne dla skóry cząsteczki biologicznie czynne wnikają do niej, pokonując nieprzepuszczalną zwykle barierę warstwy rogowej naskórka. Daje to w rezultacie spektakularne efekty działania, nieosiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

ZABIEGI MEZO
Zabiegi MEZO to zabiegi kosmetyczne polegające na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti-aging. Są odpowiednie do każdego typu skóry, a szczególnie polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i kolorytu. Zabiegi MEZO są bezpieczne, skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty.
Już po pierwszej sesji pojawia się uczucie, że skóra „pracuje”. Jest lepiej napięta, gładsza, wygląda świeżo i promiennie. Odpowiedni dobór długości igieł (od 0,2 do 0,5 mm) przez profesjonalnie przeszkoloną kosmetyczkę zapewnia bezpieczeństwo w gabinecie kosmetycznym i nie powoduje naruszenia naczyń krwionośnych, przez co zaczerwienienie skóry jest bardzo krótkie.
Zabiegi MEZO to:
• naukowo udokumentowana stymulacja nowego kolagenu
• bezpieczeństwo i efekty działania potwierdzone w Instytucie YONELLE
• najwyższa jakość igieł pokrytych tytanem, z certyfikatem CE.

ANTI-WRINKLE MEZO
Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy.
Zabieg do skóry dojrzałej, z użyciem biozgodnych ze skórą składników aktywnych, które dzięki fazie zabiegu „mezo” penetrują głęboko skórę. Polecany do skóry wymagającej bardzo silnej stymulacji do odbudowy. W widoczny sposób wygładza skórę, redukuje zmarszczki, silnie ujędrnia, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Cera staje się dobrze napięta, pełna blasku i młodzieńczej witalności. Polecany również panom.

ANTI-REDNESS MEZO
Zabieg regenerujący i obkurczający naczynka.
Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania składniki aktywne zabiegu penetrują głęboko skórę wzmacniając i uelastyczniając ścianki naczyń krwionśnych. W efekcie zabieg bardzo wyraź¬nie poprawia wygląd i komfort skóry dojrzałej i nadreaktywnej, z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania. Wprowadzone po fazie „mezo” składniki aktywne, takie jak: eskulina, hesperydyna, rutyna, ruskogenina, heparynopodobny ekstrakt z alg, kwas hialuronowy i pozostałe preparaty tego zabiegu gwarantują długofalowy efekt zmniejszenia zaczerwienienia skóry, jej rozjaśnienie i wygładzenie. Zabieg polecany szczególnie osobom z widocznymi rozszerzonymi naczynkami i skłonnością do zaczerwienień.

Czas i cena

  • ANTI-WRINKLE MEZO 90 min / 520 zł + mezoroller 100 zł
  • ANTI-REDNESS MEZO 90 min / 520 zł + mezoroller 100 zł
Zarezerwuj termin« powrót