SKIN MASTER PLUS

SKIN MASTER PLUS

TECHNOLOGIE  zastosowane w Skin Master Plus:
• Fala Elastyczna – o charakterze piezoelektrycznym, dla skutecznego złuszczania, nawilżania i masażu skóry
• MLM ( modulowane mikroprądy Lotti) – służące do rekonstrukcji komórek młodości: kolagenu i elastyny.
• Promień lasera – który przywraca witalność i spoistość naskórka

DZIAŁANIE
• Usuwa powierzchniowe warstwy skóry, regeneruje głębsze warstwy, pobudza skórę
czyniąc ją odmłodzoną i promienną
• Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, przywraca twarzy świeżą i młodą skórę
• Skutecznie regeneruje tkanki odżywiające skórę, dzięki biostymulującemu działaniu promienia lasera.
Zabiegi SMP są wykonywane głównie w obrębie twarzy. Doskonale korygują większość niedoskonałości skóry: drobne i głębokie zmarszczki, wysuszenie i stwardnienie spowodowane promieniami słonecznymi, przebarwienia, różne formy trądziku, blizny, zabliźnienia, rozstępy, oznaki przedwczesnego starzenia się, a także bladość i chropowatość.
Skin Master oczyszcza skórę suchą, tłustą i mieszaną, daje głębokie nawilżenie, przywraca skórze elastyczność, zmniejsza porowatość, rozjaśnia cerę ziemistą, tonuje rozszerzone naczynka krwionośne, redukuje przebarwienia.

 
ETAPY ZABIEGU:

  • PEELING

Funkcja ta powoduje głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dobroczynne zjawiskokawitacji, wywołane falą elastyczną uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju,bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Regulują się procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza i pobudza odnowa komórkowa. W efekcie już po pierwszym zabiegu odsłania się jaśniejsza i gładsza nowa skóra. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry,
która staje się młodsza i jędrniejsza.

  • NAWILŻANIE

Odwodnienie, utrata jędrności i elastyczności to główne zagrożenia dla zdrowia i urody skóry.
Skin Master zapewnia doskonałe nawilżanie i dotlenienie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne.
Przez zabieg peelingu uwolniliśmy pory i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.
Drgania stymulatora fali elastycznej, działającego na zasadzie kompresji (25000 cykli/sek.) i dekompresji na przemiennie, powoduje że skóra staje się chłonna jak gąbka. Z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze.

  • POPRAWA KRĄŻENIA

Etap ten doskonale stymuluje przepływ krwi, co w mgnieniu oka odżywia, dotlenia i obkurcza pory.
Działanie symulatora bardzo skutecznie równoważy miejscowy metabolizm, szczególnie na skórze dojrzałej, zszarzałej, woskowej, gdzie procesy odnowy komórkowej są spowolnione z powodu złego krążenia i słabego zaopatrzenia w substancje odżywcze. Zabieg ten powoduje skuteczną hyperemię wywołaną na przemian kompresją i dekompresją struktur poddanych mikromasażowi falą elastyczną.

  • CLEARING

Dyschromia jest odmianą zaburzeń pigmentacji spowodowaną głównie obecnością bloków melaniny, nagromadzonych w warstwie rogowej.Specjalna funkcja oczyszczania dostarcza zdumiewających rezultatów poprzez poprzez rozbicie zgrupowanych melanocytów które przestają „zasilać” melaniną przebarwienie. Przebarwienie natomiast staje się coraz jaśniejsze, a często zanika zupełnie.

  • REGENERACJA

Terapeutyczny program wykorzystujący mikroprądy Lotti (MLM), powoduje silną aktywację lokalnego metabolizmu. Szczególne znaczenie mają tu elektrody: okrągła i selektywna, które pobudzają w obszarze poddanym zabiegowi komórki skóry do rozmnażania fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Daje to efekt odmłodzenia i przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, spowodowanym czynnikami zewnętrznymi oraz zanikającą z wiekiem syntezą kolagenu i elastyny.

  • LIFTING – WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK

Z biegiem lat następuje znaczny ubytek kolagenu, elastyny i glikozaminogliceanu, które są zdolne do zatrzymania dużej ilości wody utrzymując młodą i jędrną skórę.Skin Master Plus dzięki połączeniu mikroprądów MLM z laserem Laser wywołuje w skórze kontrolowaną reakcję zapalną, która powoduje rozmnażanie się fibroblastów syntetyzujących kolagen i elastynę. Dzięki temu kolagen nie jest wprowadzany sztucznie, lecz wytwarza go sam
organizm. Wykorzystanie lasera biostymulacyjnego nie powoduje ścierania naskórka i nie wywołuje ryzyka zakażenia, rumieni ani strupów. Po kilku zabiegach skóra odzyskuje elastyczność i jędrność. Zanikają zmarszczki, oznaki starzenia skóry. Skóra jest odbudowana i odzyskuje swój blask.

 

Czas i cena

  • Cena zabiegu z wzbogaconą pielęgnacją Yonelle i masażem twarzy: 600 zł czas trwania: 2 godz.
  • Cena zabiegu z pielęgnacją Yonelle : 450 zł czas trwania: 1,5 godz.
Zarezerwuj termin« powrót