search

Biostymulacja na bazie RH kolagenu

Naturalny, biozgodny i bezpieczny preparat będący wyrobem medycznym klasy III równocześnie biostymulatorem i softfillerem.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

W skład preparatu wchodzą polipeptydowy łańcuch alfa1 kolagenu typu połączony z różnej wielkości cząsteczkami kwasu hialuronowego oraz nieusieciowaną karboksymetylocelulozą.

Dzięki połączeniu trzech składników preparat naturalnie odmładza skórę i odbudowuje macierz zewnątrzkomórkową. Preparat ten zawierający rekombinowany kolagen produkowany przez jedwabniki ( produkt wegański) zwiększa produkcję pro-kolagenu typu I i peptydu C w fibroblastach, kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczek zapewnia odpowiednie środowisko dla proliferacji i metabolizmu fibroblastów, karboksymetyloceluloza hamuje hialuronidazę działając ochronnie na endogenny kwas hialuronowy.

Biostymulacja na bazie RH kolagenu rekomendowana jest do redukcji wiotkości skóry, zmarszczek, blizn. Daje też naturalny, delikatny efekt wypełniający i wolumetryczny, stąd efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

1 ampułkostrzykawka zawiera 2 ml preparatu. Wykonujemy dwa zabiegi w sekwencji miesięcznej a następnie zabieg przypominający po 4-6 miesiącach.

Galeria przed i po


Zdjęcia ukazują efekty zabiegu u konkretnych pacjentów. Efekt zabiegu może się różnić zależnie od indywidualnych cech pacjenta, liczby wykonanych zabiegów czy stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.


cena zabiegu:
Sprawdź w cenniku