Niechirurgiczny lifting twarzy Hanbang

Niechirurgiczny lifting twarzy Hanbang

RADYKALNE ODMŁODZENIE WYGLĄDU

NIECHIRURGICZNA LIKWIDACJA OBJAWÓW STARZENIA SIĘ TWARZY I CIAŁA

 • UNIKATOWA PROCEDURA OPARTA NA TRADYCYJNEJ MEDYCYNIE ORIENTALNEJ
 • NIESTANDARDOWE NICI PDO
 • SUPERNOWOCZESNA TECHNIKA IMPLANTACJI
 • WYŁĄCZNOŚĆ W POLSCE

CZYM JEST HANBANG?

Han to Orient – Korea, Bang oznacza piękno.
HanBang to niechirurgiczny lifting twarzy. Jedyny w swoim rodzaju, ograniczony do minimum inwazyjności, sposób odwracania procesów starzenia się twarzy i ciała.

HanBang to doskonała, w pełni bezpieczna alternatywa m.in. dla liftingu chirurgicznego:
błyskawiczna – czas zabiegu ok. 1 godziny
bez konieczności znieczulenia ogólnego
BEZ czasu potrzebnego na rekonwalescencję.

Medycyna orientalna od wieków korzysta z igieł do wykonywania zabiegów akupunktury nie tylko w celach leczniczych, ale także, aby poprawić kondycję i wygląd skóry. Od jakiegoś czasu, w celu przedłużenia efektów zabiegów, tradycyjna technika została wzbogacona o nici PDO, które wprowadzone podskórnie lub domięśniowo stymulują skórę i punkty regeneracyjne ciała, pobudzają produkcję kolagenu i zwiększają napięcie mięśni jeszcze długo po zabiegu, do czasu całkowitego rozpuszczenia się. Zaimplantowane w odpowiednim obszarze ciała mogą czynić „cuda”: wydłużają żywotność komórek skóry, nadają skórze niebywałą jędrność, błyskawicznie „naciągają” zwiotczałą skórę, modelują mięśnie. Pozwalają na dowolne modelowanie owalu twarzy, pozostawiając naturalny, wydłużony efekt liftingu.

CO RÓŻNI METODĘ HANBANG STOSOWANĄ WYŁĄCZNIE W INSTYTUCIE YONELLE OD STANDARDOWEJ IMPLANTACJI NICI PDO?

IMG_3307

IMG_3358

1. KOREKTA KOŚĆCA

Niechirurgiczny lifting twarzy HanBang rozpoczyna się od korekty wad postawy, gdyż zaburzenie struktury kręgosłupa powoduje niekorzystne procesy w całym organizmie: zaburzenia krążenia, obniżenie napięcia mięśni, spadek jędrności skóry i szybsze jej starzenie. Prawidłowa korekta kośćca zmniejsza napięcie w mięśniach, wpływa pozytywnie na układ krążenia oraz funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Efektem tego jest również poprawa wyglądu zewnętrznych części ciała: skóry, twarzy, pośladków, piersi, narządów intymnych, które ulegają stopniowej regeneracji.

2. RODZAJ NICI PDO

Nici PDO stosowane w Instytucie YONELLE posiadają certyfikat europejski CE i gwarantują najwyższą jakość zabiegów HanBang. Są całkowicie rozpuszczalne i zupełnie bezpieczne. Podczas zabiegów HanBang używane są haczykowe Nici PDO – grubsze niż te standardowo dostępne na rynku. Dzięki temu efekty zabiegów są znacząco lepsze i utrzymują się dłużej.

Absolutną nowością na polskim rynku, dostępną wyłącznie w Instytucie YONELLE, są wypełniaczowe nici PDO do wypełniania bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek na czole, szyi. Dają one długotrwały i naturalny efekt spłycenia bruzd i zmarszczek i stanowią znakomitą alternatywę dla wypełniaczy iniekcyjnych.

3. SPOSÓB IMPLANTACJI NICI PDO

iglaSposób implantacji nici PDO. Długie, grubsze nici haczykowe implantowane są za pomocą specjalnej prowadnicy, która umożliwia ich prawidłowe a równocześnie nieinwazyjne umieszczenie. Pozostałe rodzaje nici połączone są fabrycznie z prowadnicami igłowymi, które dzięki specjalnemu zakończeniu igły typy “back cutting” minimalizują ból i odczyn a gwarantują precyzję implantacji.

REKOMENDOWANE ZABIEGI HANBANG

1. LIFTING TWARZY

Najczęściej wykonywany zabieg, niechirurgiczny lifting twarzy HanBang, umożliwiający spektakularną metamorfozę twarzy w ciągu zaledwie godziny.
Poprzez działanie mechaniczne pozwala od razu uzyskać:

 • korektę owalu twarzy
 • likwidację tzw. chomików
 • wymodelowanie podbródka
 • likwidację bruzd
 • uniesienie opadających powiek.
przed poZ drugiej strony, poprzez rozłożone w czasie działanie stymulujące kolagen, dochodzi do zmniejszenia zmarszczek, poprawy faktury i całościowego ujędrnienia skóry.
Poprawa wyglądu jest natychmiastowa i spektakularna.
Efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat.

2. ZMARSZCZKI SZYI

szyjaWspółczesna chirurgia plastyczna nie proponuje żadnych skutecznych metod likwidacji zmarszczek na szyi. Metoda Hanbang pozwala na ich likwidację lub zdecydowane zmniejszenie.
3. POŚLADKI

Siedzący tryb życia oraz brak ruchu sprawiają, że skóra wokół pośladków staje się wiotka i traci jędrność. Zabieg Hanbang umożliwia jej regenerację i napięcie oraz podniesienie pośladków.

 

4. ZABIEG INTYMNY DLA KOBIET

Spadek libido, wiotczenie mięśni warg sromowych czy problemy z nietrzymaniem moczu dotyczą wielu kobiet. Dolegliwości pojawiają się z wiekiem, po urodzeniu dziecka. HanBang w szybki i bezbolesny sposób pomaga je zlikwidować, pozwalając cieszyć się kobiecością i udanym życiem seksualnym.

5. POZOSTAŁE ZABIEGI:

 • wygładzenie bruzd poziomych na czole
 • wygładzenie „bruzdy gniewu”
 • uniesienie brwi
 • likwidacja „kurzych łapek”
 • ujędrnianie pośladków, brzucha, ramion, ud

INFORMACJE OGÓLNE

 • Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie miejscowe lignokainą, aby procedura była maksymalnie komfortowa dla pacjenta.
 • Liftingujące nici PDO wprowadzane są w skórę za pomocą specjalnej prowadnicy. Rodzaj i liczba nici zależy od typu wykonywanego zabiegu.
 • Średni czas trwania zabiegu na wybraną partię twarzy lub ciała to ok. godzina.
 • Po zabiegu można natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania.

Instytut YONELLE jest jedynym miejscem w Polsce, w którym doktor Lee Hyun Chul wykonuje zabiegi HanBang.

ZAPISY
tel. 22 330 90 35, medispa@yonelle.pl

CENNIK

Każdy niechirurgiczny lifting twarzy HanBang poprzedzony jest konsultacją lekarską, oraz jeżeli lekarz zaleci korektą kośćca oraz akupunkturą całego ciała. Jest to niezbędny element potrzebny do przywrócenia równowagi organizmowi i uzyskania prawidłowego przepływu energii zwiększa również efektywność zabiegu i trwałość rezultatów.
W cenniku uwzględniono również koszt korekty kośćca i akupunkturę całego ciała – zabiegi wykonywane przez dr Lee Hyun Chul.
Zabiegi te wykonywane oddzielnie tylko leczniczo, bez zabiegu estetycznego to koszt 1500 zł.
Cena ostateczna zabiegu estetycznego zależy od ilości zużytych nici.

Jeżeli wykonywane są dwie okolice rabat 1000 zł, przy trzech 2000 zł, przy czterech 3000 zł.

· Uniesienie brwi 2500 zł – 3500 zł (pojedynczy zabieg)

· Czoło 4000 zł – 5000 zł

· Face lift 5500 zł – 6500 zł

· Policzki 2500zł – 4000 zł

· Marionetki 2500 zł – 3500 zł

· Bruzdy nosowo – wargowe z wypełnieniem i wygładzeniem

(nici wypełniaczowe i haczykowe) 3000 zł – 4500 zł

· Szyja 4000 zł – 8000 zł

· Zmarszczki wokół oczu 2000 zł – 3500zł

· Piersi 6500 zł – 12000zł

· Przedramiona 2500 zł

· Brazza 2500 zł

· Brzuch 3000 zł

· Boki 3000 zł – 4000zł

· Pośladki 6000 zł – 12000 zł

· Kolana 2000 zł

· Łokcie 2000 zł

· Zabieg intymny 4000 zł

· Korekta kośćca i akupunktura 1500 zł (zabieg leczniczy )

Wykonanie zabiegu pojedynczej okolicy wraz z korektą kośćca i akupunkturą całego ciała trwa maksymalnie do 1,5 godziny.

Zarezerwuj termin« powrót