search

Modelowanie i poprawa owalu twarzy

Utrata właściwego owalu twarzy to jeden z najistotniejszych problemów, jaki pojawia się zwykle po 40 roku życia.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Utrata jędrności skóry z równoczesnym ubytkiem tkanki tłuszczowej powoduje zaburzenie linii żuchwy i tworzenie się nierówności zwanych potocznie „chomikami”. Jest to związane z odwróceniem tzw. trójkąta młodości. Najlepsze efekty w poprawianiu owalu twarzy daje łączenie różnych technik i stosowanie ich zależnie od potrzeb pacjentów.

HIFU

Znakomitym narzędziem służącym do poprawy jakości i ujędrnienia skóry, a także spełniającym kryteria liftingu bez skalpela jest zabiegu HIFU (czyli skoncentrowanych ultradźwięków docierających do głębokich warstw skóry i wywołujących kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na powierzchni skóry). Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu. Jako jedyna technologia dociera do SMAS, czyli powierzchownej warstwy mięśniowo-powięziowej, dzięki czemu efekty liftingu są tak spektakularne.

NICI HACZYKOWE-LIFTINGUJĄCE

U wielu osób zabieg HIFU jest wystarczający by osiągnąć dobry rezultat liftingujący twarz i podbródek, jeżeli jednak potrzeba więcej, wtedy warto wykorzystać nici haczykowe PDO lub polimlekowo/kapronolaktonowe.. Lifting nićmi haczykowymi to najlepsza metoda likwidacji chomików i poprawy linii żuchwy bez użycia skalpela.

W Yonelle Medispa wykonujemy zabiegi nićmi PDO lub PLA/PCL sprawdzoną rdzennie koreańską metodą HANBANG – dr Kuźmińska zdobyła jako jedyna w Polsce mistrzowski certyfikat stosowania nici PDO wydany w Korei przez Hyundai Medtech PDO Technology Institute oraz PDO Master Education Board.

Lekarze pracujący w Yonelle Medispa również odbyli różne etapy szkoleń w implantacji nici i także wykonują zabiegi liftingujące tymi nićmi.

WYPEŁNIACZE

Etap trzeci, jeżeli jest to potrzebne, to modelowanie twarzy za pomocą preparatów kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapniowego. Rodzaj zabiegów, wybór techniki i dzięki temu uzyskanie optymalnego efektu zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Szczegóły są ustalane z lekarzem w trakcie konsultacji.

Pracujemy na preparatach firmy Teoxane.

Polecane zabiegi