search

Fale radiowe Venus Freeze

Pod tajemniczą nazwą, kojarzącą się z boginią piękności, kryje się nowoczesne urządzenie łączące działanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Przebieg zabiegu Venus Freeze

Po nasmarowaniu specjalnie przygotowanym kremem glicerynowym skóra jest podgrzewana głowicą emitującą fale radiowe do określonej temperatury, która mierzona jest na powierzchni skóry. W trakcie zabiegu głowica cały czas jest przesuwana po skórze. Temperatura jest kontrolowana kilkukrotnie w trakcie zabiegu, co gwarantuje zarówno jego skuteczność ( im wyższa temperatura tym lepszy efekt), ale i bezpieczeństwo (zapobieganie oparzeniom).

Zabiegi są stosunkowo krótkie (zabieg na całą twarz trwa około 30 minut). Nie wymagają żadnego przygotowania ze strony pacjenta.
Mogą być wykonywane przez cały rok, najczęściej w sekwencji cotygodniowej. Czasem, w celu przyspieszenia efektów, cztery pierwsze zabiegi można wykonać dwa razy w tygodniu.
W zależności od leczonej okolicy wykonuje się od 6 do 10 zabiegów.

Odczucia w trakcie zabiegu Venus Freeze

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło, jeżeli jest ono zbyt intensywne, należy to zgłosić w celu modyfikacji parametrów. Pod koniec może być odczuwane pieczenie i wrażenie przypiekania.

Po zabiegu Venus Freeze

Skóra jest mocno zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk, objawy ustępują w ciągu kilku godzin. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania pozabiegowego. Ważne, aby nawilżać skórę i stosować zwykłe środki pielęgnujące. Nie jest wymagana wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Efekty

Unikalna technologia połączenia znanych ze swoich możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z impulsem magnetycznym daje spektakularne efekty:

  • ujędrnianie skóry twarzy (poprawa owalu twarzy, redukcja „chomików”, lift brwi z otwarciem oka, redukuje zmarszczki),
  • ujędrnianie skóry ciała (brzuch, wewnętrzna strona ramion tzw. „pelikany”, uda, pośladki),
  • działanie antiaging,
  • wpływ na zmniejszenie obwodu ciała w miejscu poddanym zabiegowi,
  • redukcja cellulitu.

Przeciwwskazania

Ciąża, choroba nowotworowa, stany gorączkowe, infekcja. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.


cena zabiegu:
Twarz 730 zł
Twarz, szyja 970 zł
Twarz, szyja, dekolt 1210 zł
Szyja 365 zł
Dekolt 485 zł
Dekolt, szyja 605 zł
Podbródek 245 zł
Ramiona 545 zł
Brzuch 725 zł
Pośladki 725 zł
Uda zewnętrzna część 660 zł
Uda wewnętrzna część 550 zł
Dłonie 550 zł