search

Fale radiowe

Urządzenie łączące działanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Przebieg zabiegu

Po nasmarowaniu specjalnie przygotowanym kremem glicerynowym skóra jest podgrzewana głowicą emitującą fale radiowe do określonej temperatury, która mierzona jest na powierzchni skóry. W trakcie zabiegu głowica cały czas jest przesuwana po skórze. Temperatura jest kontrolowana kilkukrotnie w trakcie zabiegu, co gwarantuje zarówno jego skuteczność ( im wyższa temperatura tym lepszy efekt), ale i bezpieczeństwo (zapobieganie oparzeniom).

Zabiegi są stosunkowo krótkie (zabieg na całą twarz trwa około 30 minut). Nie wymagają żadnego przygotowania ze strony pacjenta.
Mogą być wykonywane przez cały rok, najczęściej w sekwencji cotygodniowej. Czasem, w celu przyspieszenia efektów, cztery pierwsze zabiegi można wykonać dwa razy w tygodniu.
W zależności od leczonej okolicy wykonuje się od 6 do 10 zabiegów.

Odczucia w trakcie zabiegu

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło, jeżeli jest ono zbyt intensywne, należy to zgłosić w celu modyfikacji parametrów. Pod koniec może być odczuwane pieczenie i wrażenie przypiekania.

Po zabiegu

Skóra jest mocno zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk, objawy ustępują w ciągu kilku godzin. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania pozabiegowego. Ważne, aby nawilżać skórę i stosować zwykłe środki pielęgnujące. Nie jest wymagana wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Efekty

Unikalna technologia połączenia znanych ze swoich możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z impulsem magnetycznym daje spektakularne efekty:

  • ujędrnianie skóry twarzy (poprawa owalu twarzy, redukcja „chomików”, lift brwi z otwarciem oka, redukuje zmarszczki),
  • ujędrnianie skóry ciała (brzuch, wewnętrzna strona ramion tzw. „pelikany”, uda, pośladki),
  • działanie antiaging,
  • wpływ na zmniejszenie obwodu ciała w miejscu poddanym zabiegowi,
  • redukcja cellulitu.

Przeciwwskazania

Ciąża, choroba nowotworowa, stany gorączkowe, infekcja. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.


cena zabiegu:
Sprawdź w cenniku