search

Blog

O KOSMETOLOGII I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Termolifting Zaffiro – jak działa i jakie daje rezultaty?

Kiedy z wiekiem spada ilość kolagenu w skórze, zaczynamy dostrzegać, że staje się ona bardziej wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki. W medycynie estetycznej dysponujemy zabiegami, które na szczęście potrafią w nieinwazyjny sposób uporać się z tymi problemami. Doskonałym rozwiązaniem będzie termolifting Zaffiro. Jak działa? Wyjaśniamy!


Mezoterapia – doskonały zabieg na pierwszą wizytę w gabinecie medycyny estetycznej!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z biegiem lat stały się coraz bardziej popularne i dostępne dla większego grona pacjentów. Kiedy pozostaje w nas jednak nutka niepewności, jaki zabieg z zakresu medycyny estetycznej wybrać jako pierwszy, to zawsze odpowiedzią na wszelkie wątpliwości będzie mezoterapia. Dlaczego jest tak popularna i polecana niemal każdemu? Wyjaśniamy!


Jak pielęgnować dłonie narażone na częste odkażanie?

Dłonie to jedna z tych części ciała, o której często zapominamy podczas domowej pielęgnacji. To właśnie ręce, jako jedne z pierwszych zaczynają się starzeć – są narażone na przesuszenia, działanie detergentów i szkodliwych promieni słonecznych. Czas pandemii sprawił, że zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na dłonie i ich higienę.