Program korzyści

Program Korzyści YONELLE stworzyliśmy z myślą o naszych stałych Klientach. Tych, którzy odwiedzają YONELLE Zwolińska Beauty Institute z różną częstotliwością, ale zawsze regularnie. Wiemy, że są wśród nich osoby preferujące stały rabat oraz zwolennicy szybkiej premii. Dlatego przygotowaliśmy dwa rodzaje kart i gratyfikacji.

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA 

Upoważnia do 10% rabatu na wszystkie pozycje z menu zabiegowego Instytutu YONELLE z wyłączeniem zabiegów objętych innymi promocjami. Imienna karta wydawana jest po skorzystaniu w ciągu 6 miesięcy z zabiegów o łącznej wartości 6000 złotych. Karta ważna jest przez 1 rok od daty jej wydania.Upoważnia do 10% rabatu na wszystkie pozycje z menu zabiegowego Instytutu YONELLE z wyłączeniem zabiegów objętych innymi promocjami. Imienna karta wydawana jest po skorzystaniu w ciągu 6 miesięcy z zabiegów o łącznej wartości 6000 złotych. Karta ważna jest przez 1 rok od daty jej wydania.

 

KARTA STAMP 

Służy do gromadzenia pieczątek (punktów) poświadczających skorzystanie z zabiegu o wartości nie mniejszej niż 150 złotych. Po zgromadzeniu dziewięciu pieczątek, Klient otrzymuje rabat w wysokości 150 zł na dowolnie wybrany dziesiąty zabieg. Karta jest ważna 4 miesiące od dnia jej wydania.

 

 

 

REGULAMIN PROGRAMU KORZYŚCI YONELLE (plik PDF)

Regulamin Programu Korzyści YONELLE znajduje się również w recepcji Instytutu.

UWAGA Osoby posiadające dotychczasowe karty rabatowe!

Prosimy o mailowy kontakt z managerem Ewą Lewandowską e.lewandowska@yonelle.pl w celu poznania warunków wymiany karty na nową.