search

COMBO S-PIROPEEL™

Zabiegi Synchroniczne MedEstelle Professional polegające na zastosowaniu nowatorskiego Peelingu z Kwasem Pirogronowym Combo oraz boosterów kierunkowych. Do cery z rozszerzonymi porami, problemowej, tłustej, zanieczyszczonej, dojrzałej. Zabiegi zapewniają imponujące efekty zmniejszenia porów skóry, rozjaśnienia i odmłodzenia wyglądu oraz korneoterapeutycznej regeneracji skóry.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

COMBO S-PIROPEEL™

Trzy Zabiegi Synchroniczne COMBO S-PIROPEEL™ dobierane w zależności od stanu, potrzeb i typu skóry:

COMBO S-PIROPEEL™ z S-Boosterem Niacynamidowym – wskazany do skór z problemem trądzikowym, łojotokowym, grubych, z widocznie zanieczyszczonymi ujściami gruczołów łojowych. Wycisza stany zapalne, poprawia jakość skóry i łagodzi objawy skóry problematycznej.

COMBO S-PIROPEEL™ z Boosterem Askorbinowym – przeznaczony do skór poszarzałych, wymagających poprawy napięcia, wygładzenia, działania rozjaśniającego i odmłodzenia wyglądu. Zabieg zwęża pory skóry, przywraca skórze blask i jednocześnie mocno odżywia.

COMBO S-PIROPEEL™ PREMIUM personalizowany z boosterem do wyboru – zabieg z opcją wyboru odpowiedniego boostera po eksfoliacji, przeznaczony do skór wymagających silnej regeneracji. Idealnym wskazaniem do tego zabiegu będzie skóra z rozszerzonymi porami, jednocześnie reaktywna i wrażliwa, wymagająca szybkiego efektu naprawczego i wyciszającego.


czas trwania zabiegu:
60 min
cena zabiegu:
od 390 zł