search

Zobacz również:

1. REKOMENDACJA LEKARSKA. Nasz program pielęgnacji kobiet w ciąży i po porodzie zyskał uznanie prof. Tomasza Niemca, uznanego autorytetu w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
Światowe badania potwierdzają, że masaże prenatalne nie tylko zabezpieczają skórę przed rozstępami podczas ciąży i pozwalają zachować kobiecie piękne ciało. Odpowiednio wykonywane masaże mogą łagodzić stany lękowe, zmniejszać objawy depresji, redukować bóle kręgosłupa, stawów i mięśni. Co ważniejsze, mogą również ułatwić przebieg porodu i korzystnie wpłynąć na zdrowie noworodka oraz zdecydowanie przyśpieszyć powrót do formy po porodzie. Cieszę się zatem, że coraz więcej lekarzy nie tylko wyraża zgodę na proponowane przez specjalistów spa masaże i zabiegi pielęgnacyjne, ale wręcz do nich zachęca. Kompetentny zespół specjalistów YONELLE Beauty Institute proponuje w pełni kompleksowy, bezpieczny i skuteczny program dla opieki przyszłych mam.”
prof. zw. dr hab. med. Tomasz Niemiec, ginekolog-położnik

2. DOŚWIADCZENIE. Od 2005 roku, jako jedno z pierwszych miejsc w Polsce, mamy w ofercie zabiegowej profesjonalną pielęgnację dla kobiet w ciąży i po porodzie.

3. PERSONEL I WIEDZA. Wszystkie zabiegi wykonują tylko wybrane masażystki – specjalistki fizjoterapii z bogatym doświadczeniem, odpowiednio przygotowane i, co nie mniej istotne, niezwykle czułe na potrzeby pań w wyjątkowym czasie oczekiwania na upragnione dziecko. Kompetencje naszego personelu poparte są m. in. ukończeniem specjalistycznych szkoleń i warsztatów z pielęgnacji ciała w czasie ciąży i po porodzie oraz wybranych zagadnień z położnictwa, psychologii, aktywności fizycznej.
Zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzić klientki przez wszystkie etapy ciąży.

4. BEZPIECZEŃSTWO. Stosujemy wyłącznie preparaty i procedury szczegółowo przeanalizowane pod kątem bezpieczeństwa zarówno dla kobiety w ciąży, jak i rozwijającego się dziecka. Nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie oceny bezpieczeństwa kosmetyków daje gwarancję wyboru najlepszych i najbezpieczniejszych produktów pielęgnujących i poprawiających atrakcyjność ciała.

5. KOMPLEKSOWOŚĆ. Wykonując zabiegi pielęgnacyjne, ale też odpowiadając na wiele nurtujących panie pytań, możemy w pełni świadomie uczestniczyć w przebiegu ich ciąży. Daje to pewność kompleksowości i wyjątkowości naszych działań. Gwarantujemy nie tylko opiekę kosmetyczną i pielęgnację domową na najwyższym poziomie, ale również troszczymy się o niezbędny paniom wypoczynek i wspieramy je w nierzadko trudnych chwilach.

6. MENU ZABIEGÓW. Obejmuje m. in. :

  • masaż prenatalny i manualne masaże pielęgnacyjne, lecznicze i relaksacyjne,
  • profilaktykę przeciwrozstępową i zabiegi uelastyczniające,
  • zabiegi likwidujące najczęstsze dolegliwości, takie jak spuchnięte nogi, czy bolące plecy,
  • refleksologię stóp,
  • relaksujące zabiegi wellness,
  • wyselekcjonowane zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure dostosowany do wygody pań w ciąży oraz kompleksową obsługę fryzjerską.

7. ZAUFANIE I OPINIE. Dzięki wnikliwemu podejściu i zaangażowaniu cieszymy się zaufaniem klientek z całej Warszawy i jej dalszych okolic. Już kilkaset pań powierzyło nam opiekę nad sobą podczas oczekiwania na dziecko. Są wśród nich nie tylko panie zachodzące w ciążę metodą naturalną, ale również przy pomocy in vitro. Pielęgnujemy też mamy w ciąży mnogiej.
„Podczas pierwszej ciąży regularnie, mniej więcej co 7-9 dni, korzystałam z różnych zabiegów w Instytucie YONELLE. Dzięki temu na mojej skórze nie pojawił się ani jeden rozstęp! Bardzo ważny był dla mnie również efekt zdrowotny. W ogóle nie narzekałam na obrzęki, mimo tego, że końcówka ciąży przypadła na lato. Bóle w części lędźwiowej kręgosłupa ustępowały natychmiast po masażu, a efekt utrzymywał się właściwie stale. Mimo, ze ciąża była dla mnie dość trudnym okresem, przez cały czas czułam się wspaniale „zaopiekowana” i miałam pewność, że jestem w najlepszych rękach. Teraz korzystam z programu oczekując drugiego dziecka.”
Monika Kamińska, klientka Instytutu YONELLE

8. AUTORYTET. Mamy opinię autorytetu w zakresie pielęgnacji w ciąży i po porodzie w branży beauty. Nasze specjalistki są częstymi gośćmi programów telewizyjnych, konsultantkami i autorkami tekstów w mediach urodowych, lifestylowych, parentingowych.

10. Całość prowadzonych działań, zdobyte doświadczenie, udział w szkoleniach i konferencjach, zaowocowały powstaniem programu szkoleniowego „Mama w Spa – uroda i bezpieczeństwo”, w ramach którego szkolimy masażystów i fizjoterapeutów profesjonalnej pielęgnacji kobiet w ciąży i po porodzie.