search

Lycon

BEZBOLESNA DEPILACJA WOSKIEM, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie. To australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm!

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.


czas trwania zabiegu:
Bikini płytkie: 25 min
Bikini głębokie: 40 min
Pachy: 25 min
Wąsik, broda, brwi: 20 min
cena zabiegu:
Bikini płytkie: 120 zł
Bikini głębokie: 185-245 zł
Pachy: 110 zł
Wąsik, broda, brwi: 50 zł