search

Ultradźwięki niskiej częstotliwości

Skuteczny i bezbolesny zabieg redukcji głębokiego cellulitu..

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

 

Ultradźwięki niskiej częstotliwości – jak działają ?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy posiadającej dwa emitery docierają one bezpośrednio do poziomu tkanki tłuszczowej. Tam nakładają się i ulegają 4-krotnemu wzmocnieniu potęgując 4-krotnie działanie i efekt zabiegu oraz zwiększając obszar jego działania. Podczas sesji następuje całkowite i trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych w miejscach objętych zabiegiem.

Rezultaty

Efekty są widoczne jest już po pierwszej sesji i narastają z każdym kolejnym zabiegiem.
Całkowite pozbycie się komórek tłuszczowych gwarantuje trwały rezultat i brak efektu jo-jo na obszarze objętym zabiegiem.
Poprawia się zdecydowanie, jakość skóry.

Dla uzyskania najlepszych efektów należy przeprowadzić serię zabiegów. Ich ilość jest dobierana indywidualnie i zależy od oceny kondycji i wielkości zmienionej powierzchni. Najczęściej terapia obejmuje od 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach jednego tygodnia.
W przerwach pomiędzy zabiegami wykonuje się krótką sesję drenażu limfatycznego w celu dokładnego wydalenia z organizmu upłynnionej tkanki tłuszczowej.

Ultradźwięki niskiej częstotliwości – komu i kiedy polecamy?

Osobom z cellulitem oraz problematyczną, miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową (brzuch, uda, boczki, biodra, ramiona, kolana, łydki), która pomimo diet i ćwiczeń jest trudna do zlikwidowania,
Dla przywrócenia smukłej sylwetki po ciąży i po porodzie,
Panom, którzy chcą się pozbyć uciążliwego brzuszka.

Przebieg zabiegu

Serie zabiegów poprzedza konsultacja kwalifikująca. Zabieg wykonuje wyłącznie wyspecjalizowany personel. Podczas pierwszego spotkania terapeutka wykonuje zdjęcia porównawcze przed i po sesji. Skóra na obszarze poddanym zabiegowi jest zasysana przez specjalną głowicę, tworząc fałd, na który emitowane są fale ultradźwiękowe oddziałujące na tkankę tłuszczową. Zapewnia to bezpieczeństwo narządom wewnętrznym, naczyniom i nerwom. Emitowane  fale podgrzewają skórę do temperatury 42 – 44 st. C powodując zaczerwienienie skóry i uczucie intensywnego ciepła. Zabieg kończy drenaż limfatyczny, który przyspiesza usunięcie upłynnionego tłuszczu.
Zabieg jest bezpieczny dla skóry opalonej, a także z problemami naczyniowymi.

Postępowanie po zabiegu

bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Do około godziny po sesji występuje rozgrzanie i zaczerwienienie skóry na obszarze poddanym zabiegowi niepowodujące żadnego uczucia dyskomfortu.


czas trwania zabiegu:
Brzuch: ok. 1 godz. 30 min.
Bryczesy, boki pleców tzw. boczki - ok. 2 godz.
cena zabiegu:
Brzuch:
1 zabieg 1000 zł
3 zabiegi 2250 zł zamiast 3000 zł - oszczędzasz 750 zł
4 zabiegi 2800 zł zamiast 4000 zł - oszczędzasz 1200 zł

Bryczesy, boki pleców tzw. „boczki":
1 zabieg 1100 zł
3 zabiegi 2500 zł zamiast 3300 zł - oszczędzasz 800 zł
4 zabiegi 3200 zł zamiast 4400 zł - oszczędzasz 1200 zł