search

Med2 Contour Medical / ultradźwięki niskiej częstotliwości

Światowa nowość! Najnowocześniejsze urządzenie do niechirurgicznej liposukcji i redukcji głębokiego cellulitu. Niezwykły zabieg kosmetyczny przynoszący spektakularny medyczny rezultat.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Bestseller zabiegowy!

Innowacyjne urządzenie do niechirurgicznej liposukcji i redukcji głębokiego cellulitu.
Niezwykły zabieg kosmetyczny przynoszący spektakularny medyczny rezultat.

Jak działa Med2 Contour Medical?

To zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy posiadającej dwa emitery docierają one bezpośrednio do poziomu tkanki tłuszczowej. Tam nakładają się i ulegają 4-krotnemu wzmocnieniu potęgując 4-krotnie działanie i efekt zabiegu oraz zwiększając obszar jego działania. Podczas sesji następuje całkowite i trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych w miejscach objętych zabiegiem wyróżniając w ten sposób Med2 Contour Medical od innych tego typu urządzeń.

Rezultaty po zabiegach Med2 Contour

Efekty są widoczne jest już po pierwszej sesji i narastają z każdym kolejnym zabiegiem.
Całkowite pozbycie się komórek tłuszczowych gwarantuje trwały rezultat i brak efektu jo-jo na obszarze objętym zabiegiem.
Poprawia się zdecydowanie, jakość skóry.

Dla uzyskania najlepszych efektów należy przeprowadzić serię zabiegów. Ich ilość jest dobierana indywidualnie i zależy od oceny kondycji i wielkości zmienionej powierzchni. Najczęściej terapia obejmuje od 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach jednego tygodnia.
W przerwach pomiędzy zabiegami wykonuje się krótką sesję drenażu limfatycznego w celu dokładnego wydalenia z organizmu upłynnionej tkanki tłuszczowej.

Med2 Contour Medical – komu i kiedy polecamy?

Osobom z cellulitem oraz problematyczną, miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową (brzuch, uda, boczki, biodra, ramiona, kolana, łydki), która pomimo diet i ćwiczeń jest trudna do zlikwidowania,
Dla przywrócenia smukłej sylwetki po ciąży i po porodzie,
Panom, którzy chcą się pozbyć uciążliwego brzuszka.

Przebieg zabiegu Med2 Contour Medical

Serie zabiegów Med2 Countur Medical poprzedza konsultacja kwalifikująca. Zabieg wykonuje wyłącznie wyspecjalizowany personel. Podczas pierwszego spotkania terapeutka wykonuje zdjęcia porównawcze przed i po sesji. Skóra na obszarze poddanym zabiegowi jest zasysana przez specjalną głowicę, tworząc fałd, na który emitowane są fale ultradźwiękowe oddziałujące na tkankę tłuszczową. Zapewnia to bezpieczeństwo narządom wewnętrznym, naczyniom i nerwom. Fale emitowane przez Med2 Contour Medical podgrzewają skórę do temperatury 42 – 44 st. C powodując zaczerwienienie skóry i uczucie intensywnego ciepła. Zabieg kończy drenaż limfatyczny, który przyspiesza usunięcie upłynnionego tłuszczu.
Zabieg jest bezpieczny dla skóry opalonej, a także z problemami naczyniowymi.

Postępowanie po zabiegu Med2 Contour Medical

Med2 Contour Medical bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Do około godziny po sesji występuje rozgrzanie i zaczerwienienie skóry na obszarze poddanym zabiegowi niepowodujące żadnego uczucia dyskomfortu.


czas trwania zabiegu:
Brzuch: ok. 1 godz. 30 min.
Bryczesy, boki pleców tzw. boczki - ok. 2 godz.
cena zabiegu:
Brzuch:
1 zabieg 1000 zł
3 zabiegi 2250 zł zamiast 3000 zł - oszczędzasz 750 zł
4 zabiegi 2800 zł zamiast 4000 zł - oszczędzasz 1200 zł

Bryczesy, boki pleców tzw. „boczki":
1 zabieg 1100 zł
3 zabiegi 2500 zł zamiast 3300 zł - oszczędzasz 800 zł
4 zabiegi 3200 zł zamiast 4400 zł - oszczędzasz 1200 zł