search

Nioxin – zabiegi na wypadające i przerzedzone włosy

Światowy hit! Rewelacyjne zabiegi do włosów przerzedzonych.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Problem wypadających i przerzedzonych włosów dotyczy wielu osób. Jest to również jeden z często występujących objawów starzenia.

Aby skutecznie im zapobiegać, YONELLE Beauty Institute, jako jeden z PIERWSZYCH SALONÓW W POLSCE, zaprasza na zabiegi NIOXIN.

Preparaty stosowane w zabiegach i kuracji domowej kompleksowo pielęgnują zarówno włosy, jak i skórę głowy, dają szybki efekt wzmocnienia, zwiększenia objętości i spowolnienia wypadania włosów, a jednocześnie regeneracji i odżywienia.

NIOXIN to preparaty, których skuteczność została doceniona w USA. Są polecane przez stylistów i od kilkunastu lat regularnie nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami, m. in. Stylist Choice Award 2012. Nie dają efektu obciążenia włosów, co jest szczególnie ważne w przypadku przerzedzonych włosów cienkich i delikatnych.
Podane ceny „od-do” są zależne od długości włosów (krótkie, średnie, długie).

NIOXIN SCALP RENEW

Zabieg polega na połączeniu dermabrazji i aktywnej pielęgnacji skóry głowy. Wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy poprzez działanie na skórę głowy, co jest podstawą zdrowych włosów, które stają się mocniejsze i gęstsze. Zabieg dermabrazji „NIOXIN” to unikalny, innowacyjny „peeling do skóry głowy”, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza, odblokowuje mieszki włosowe oraz wzmacnia włosy. Przyspiesza regenerację skóry głowy do 34%, pomagając odnowić i odbudować jej witalność, dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd i porost włosów. Zalecany co 4-6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy.

 


cena zabiegu:
200 zł. z suszeniem włosów