NIOXIN – zabiegi na wypadające i przerzedzone włosy

NIOXIN - zabiegi na wypadające i przerzedzone włosy

Światowy hit! Rewelacyjne zabiegi do włosów przerzedzonych.
Problem wypadających i przerzedzonych włosów dotyczy wielu osób. Jest to również jeden z często występujących objawów starzenia.
Aby skutecznie im zapobiegać, YONELLE Beauty Institute, jako jeden z PIERWSZYCH SALONÓW W POLSCE, zaprasza na zabiegi NIOXIN.
Preparaty stosowane w zabiegach i kuracji domowej kompleksowo pielęgnują zarówno włosy, jak i skórę głowy, dają szybki efekt wzmocnienia, zwiększenia objętości i spowolnienia wypadania włosów, a jednocześnie regeneracji i odżywienia.
NIOXIN to preparaty, których skuteczność została doceniona w USA. Są polecane przez stylistów i od kilkunastu lat regularnie nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami, m. in. Stylist Choice Award 2012. Nie dają efektu obciążenia włosów, co jest szczególnie ważne w przypadku przerzedzonych włosów cienkich i delikatnych.
Podane ceny „od-do” są zależne od długości włosów (krótkie, średnie, długie).

NIOXIN SCALP RENEW – wersja pełna
Zabieg polega na połączeniu dermabrazji i aktywnej pielęgnacji skóry głowy. Wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy poprzez działanie na skórę głowy, co jest podstawą zdrowych włosów, które stają się mocniejsze i gęstsze. Zabieg dermabrazji „NIOXIN” to unikalny, innowacyjny „peeling do skóry głowy”, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza, odblokowuje mieszki włosowe oraz wzmacnia włosy. Przyspiesza regenerację skóry głowy do 34%, pomagając odnowić i odbudować jej witalność, dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd i porost włosów. Zalecany co 4-6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy.

NIOXIN SCALP RENEW – wersja skrócona
Przeznaczona dla cienkich i przerzedzonych włosów ma na celu oczyszczenie, odżywienie oraz wzmocnienie włosów i skóry głowy. Kuracja daje natychmiastowy efekt grubszych włosów.

Czas i cena

  • Zabieg pełny: 165 zł (1 godz.)
  • Zabieg skrócony: 70 zł (45 min.)
Zarezerwuj termin« powrót