search

Pojedyncze zabiegi

Wybierz HIT z oferty YONELLE!

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

ZABIEGI NA TWARZ YONELLE z kategorii PREMIUM

Ekskluzywne, wielofazowe zabiegi odmładzające wygląd skóry, o wyjątkowo komfortowym przebiegu.. Nie tylko zapewniają odnowę biologiczną głębokich struktur skóry, ale dają też możliwość przeżycia głębokiego relaksu i wielkiej przyjemności podczas wyjątkowych, Królewskich Masaży YONELLE.

• Biofusion Secind Skin – Czas: 90 min / Cena: 560 zł
• Infusion Superlift z mezorollerem DMN – Czas: 90 min / Cena: 560 zł + 120 zł mezoroller
• H₂O Infusion Express – Czas: 75 min / Cena: 560 zł
• Spilantol Mimical Effect – Czas: 75 min / Cena: 520 zł

TSUBOKI® – MASAŻ PUNKTÓW MŁODOŚCI Z AKTYWNĄ PIELĘGNACJĄ

Masaż na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, gwarantujący naturalny efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie.

Czas: 75 min
Cena z aktywną pielęgnacją: 425 zł

MASAŻ CZEKOLADOWY

Masaż całego ciała ciepłą, płynną naturalną 100% czekoladą, zakończony wmasowaniem musu czekoladowego.
Odprężający i rozpieszczający zmysły, a jednocześnie ekspresowo rewitalizujący skórę, szczególnie suchą i szorstką. Natłuszcza, nawilża, intensywnie odżywia i pozostawia na bardzo długo idealną gładkość. Podnosi poziom endorfin, wycisza i w pełni zaspokaja potrzeby pielęgnacyjne skóry.

Czas: 75 min
Cena: 320 zł

TERAPIA KAMIENIAMI

To harmonijne połączenie rozmaitych techniki masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie oraz zmęczenie mięśni i stawów, wspomaga ich regenerację. Zwiększa metabolizm komórkowy, oczyszczając ciało z toksyn. Równoważy czakry – centra energetyczne. Znakomity dla osób chcących poznać zaskakujące odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym i dla tych, dla których ważna jest równowaga fizyczna i duchowa, gwarantująca zdrowie, dobre samopoczucie i promienny wygląd.

Czas: 90 min
Cena: 375 zł

SPA MANICURE I SPA PEDICURE

Czas: 120 min
Cena: 325 zł

REGENERACJA WŁOSÓW I RYTUAŁY

Włosy, podobnie jak skóra, potrzebują dobrej pielęgnacji. Aby zdrowe i zadbane przyciągały spojrzenia i dodawały uroku, warto co jakiś czas skorzystać z odpowiednio dobranej do ich potrzeb sesji regenerującej. Proponujemy sesje: odżywcze, stymulujące, nawilżające, normalizujące. Są kilkuetapowe. Obejmują oczyszczanie i nałożenie intensywnie działających preparatów. Wszystkim procedurom towarzyszą piękne aromaty i niezwykle relaksujące masaże głowy.

– Rytuały pielęgnacyjne Kerastase z czesaniem

Czas 60 min
Cena: 330 – 440 zł

– Regeneracja włosów z czesaniem – SP Wella i Jojco

Czas: 60 min
Cena: 250 – 350 zł