search

Polecane zabiegi

Wybierz HIT zabiegowy z oferty YONELLE!

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

TERAPIA KAMIENIAMI

To harmonijne połączenie rozmaitych techniki masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie oraz zmęczenie mięśni i stawów, wspomaga ich regenerację. Zwiększa metabolizm komórkowy, oczyszczając ciało z toksyn. Równoważy czakry – centra energetyczne.

Znakomity dla osób chcących poznać zaskakujące odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym i dla tych, dla których ważna jest równowaga fizyczna i duchowa, gwarantująca zdrowie, dobre samopoczucie i promienny wygląd.

Czas: 90 min
Cena: 375 zł

TSUBOKI® – MASAŻ PUNKTÓW MŁODOŚCI Z AKTYWNĄ PIELĘGNACJĄ


Masaż na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, gwarantujący naturalny efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie.

Czas: 75 min
Cena z aktywną pielęgnacją: 425 zł

REFLEKSOLOGIA TWARZY I GŁOWY

W trakcie zabiegu poprawia się krążenie krwi i limfy, złogi niepotrzebnych substancji zostają usunięte a mięśnie odprężone. W efekcie Twoja twarz stanie się odświeżona, odmłodzona i jędrna, bez śladu wcześniejszego zmęczenia a ciało całkowicie zrelaksowane. Zabieg działa intensywnie kojąco i wyciszająco na system nerwowy.

Czas: 45 min
Cena: 225 zł

TERAPIA PLECÓW

Intensywna, autorska terapia przeciwbólowa, głęboko rozluźniająca mięśnie pleców i stawy kręgosłupa.

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia ciepłego okładu borowinowego na miejsca bolesne i szczególnie napięte. Wykonywany jest odprężający masaż głowy, a następnie manualny masaż leczniczy, połączony z masażem szklaną bańką i postawieniem jej w miejscach newralgicznych. Zabieg skutecznie uśmierza i zwalcza ból, pobudza przekrwienie, łagodzi procesy zapalne i głęboko rozluźnia plecy obciążane np.: przyjmowaniem długotrwałych i niekorzystnych pozycji (przed komputerem czy w samochodzie).

Czas: 60 min
Cena: 310 zł


czas trwania zabiegu:
45 - 90 minut
cena zabiegu:
185 - 385 zł