search

Rosyjski masaż ciała ciepłym miodem

Niezwykły ciepły masaż MIODOWY to wspaniałe połączenie specjalnie opracowanej formy masażu o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym z dobroczynnymi właściwościami autorskiej MIODOWEJ ABROZJI polewanej na ciało.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Techniki masażu tybetańskiego wykorzystane na plecach skutecznie eliminują bóle pleców, zesztywnienie mięśni czy też stany przeziębieniowe oraz usuwają toksyny z głębokich warstw skóry.

Masaż pozostałej części ciała to słodko-ciepła  kombinacja technik relaksu z nieocenionymi właściwości składników ambrozji:

  • Miodu, który, zawiera substancje biologicznie czynne, absorbuje toksyny i ułatwia szybkie usunięcie ich poprzez masaż z organizmu, będąc jednocześnie idealnym kosmetykiem dla zmęczonej, szarej skóry .
  • Ciepłego olejku o  działaniu odżywczo- regenerującym
  • Pyłku kwiatowego o właściwościach detoksykacyjnych, uspokajając oraz kosmetycznych
  • Cynamonowego, rozmarynowego  oraz melisowego olejku eterycznego o działaniu rozgrzewająco- rozluźniającym

Masaż głęboko rozgrzewa, odżywia i nawilża przesuszoną skórę, która staje się gładka i jedwabista w dotyku. Przyspiesza procesy regeneracji komórek naskórka, działa antyrodnikowo i łagodząco na podrażnienia będąc jednocześnie rozkoszą dla ciała i umysłu. Pozostawia na długo piękny zapach na skórze.


czas trwania zabiegu:
75 minut
cena zabiegu:
310 zł