search

Rytuały pielęgnacji ciała

To kompleksowa pielęgnacja ciała o wyjątkowo relaksującym przebiegu i doskonałych efektach pielęgnacyjnych. Doskonałe przed specjalną okazją, po stresującym okresie. Idealne na prezent dla bliskiej osoby.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

CZEKOLADOWA DELICJA

Rytuał z godzinnym masażem ciepłą, prawdziwą czekoladą i peelingiem „czekolada z pomarańczą”. Prawdziwy, rozpieszczający ciało i zmysły, zastrzyk pozytywnej energii, a jednocześnie ekspresowa rewitalizacja szczególnie suchej i szorstkiej skóry. Natłuszcza, nawilża i intensywnie odżywia. Skóra pozostaje na bardzo długo gładka i apetycznie pachnąca.

Czas: 100 min
Cena: 540 zł

MIODOWA AMBROZJA

To słodkie połączenie relaksu oraz pielęgnacji skóry. PEELING i MASAŻ MIODOWY CIAŁA. Dobroczynne właściwości miodu, pyłek pszczeli oraz olejki eteryczne pozostawią przepięknie odżywioną i pachnąca skórę, odpowiedni nastrój, a zapach towarzyszący zabiegowi wprowadzą w stan błogiego relaksu i rozluźnienia.

Czas: 105 min
Cena: 530 zł

KRÓLEWSKA CEREMONIA

Ten wyjątkowy rytuał to królewska uczta dla ciała i ducha oparta na proteinach, witaminach, śliwce chińskiej lychee i kozim mleku. Peeling solno-mleczny, maska kojąco-regenerująca z jedwabistym serum i godzinny masaż z mlecznym masłem shea zapewniają wymodelowane, jędrne ciało, jedwabistą gładkość, doskonałe nawilżenie i odświeżenie.

Czas: 120 min
Cena: 625 zł