search

Tybetański masaż pleców miodem

To wspaniałe połączenie działania leczniczego miodu oraz różnych technik masażu. Poprawia krążenie krwi w głębokich warstwach skóry i mięśni, pomaga poprawić siłę narządów wewnętrznych, tkanek, mięśni i stawów. Miód, dając substancje biologicznie czynne, absorbuje toksyny i ułatwia szybkie usunięcie ich z organizmu.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Metoda masażu, która przyszła do nas ze starożytnego Tybetu. To wspaniałe połączenie działania leczniczego miodu oraz różnych technik masażu. Poprawia krążenie krwi w głębokich warstwach skóry i mięśni, pomaga poprawić siłę narządów wewnętrznych, tkanek, mięśni i stawów. Miód, dając substancje biologicznie czynne, absorbuje toksyny i ułatwia szybkie usunięcie ich z organizmu. Efektem jest zwiększenie przepływu limfy i oczyszczanie skóry.

Zabieg składa się z kilku etapów:

1. Masaż klasyczny
2. Masaż miodem

Masaż miodem jest metodą masażu tkanki łącznej. Jest on oparty na interakcji skóry i substancji biologicznie czynnych zawartych w miodzie, w tym odruchów mechanizmów działania masażu na ciało. Masaż miodowy można wykonywać na wbranych partiach ciała.

Miód to idealny kosmetyk dla zmęczonej, szarej skóry. Zawiera: cukry proste: fruktoza i glukoza, sole naturalne, enzymy, witaminy A, B, C, D, E a także kwasy organiczne (jabłkowy, cytrynowy) i olejki eteryczne. Działa na skórę peelingująco, odżywczo, energetyzująco, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie naskórka, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, wzmacnia jej elastyczność, zmiękcza i wygładza.

Polecany szczególnie dla osób:

  • Z napięciami i bólami mięśniowymi
  • Z bólem pleców, sztywnością mięśni
  • Zmęczonych
  • Z obniżanym nastrojem, stanami nerwowymi
  • Osłabianym systemem immunologicznego
  • Cellulitem

czas trwania zabiegu:
30 minut
cena zabiegu:
165 zł