search

Fale radiowe – Twarz

Fale radiowe – to nowoczesny zabieg łączący działanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym.

Unikalna technologia połączenia znanych ze swoich możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z impulsem magnetycznym daje spektakularne efekty

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Przebieg zabiegu fal radiowych

Po nasmarowaniu specjalnie przygotowanym kremem glicerynowym skóra jest podgrzewana głowicą emitującą fale radiowe do określonej przez kosmetologa temperatury, która mierzona jest na powierzchni skóry. W trakcie zabiegu głowica cały czas jest przesuwana po skórze. Temperatura jest kontrolowana kilkukrotnie w trakcie zabiegu, co gwarantuje zarówno jego skuteczność ( im wyższa temperatura tym lepszy efekt), ale i bezpieczeństwo (zapobieganie oparzeniom).

Zabiegi są stosunkowo krótkie (zabieg na całą twarz trwa około 30 minut). Nie wymagają żadnego przygotowania ze strony pacjenta. Mogą być wykonywane przez cały rok, najczęściej w sekwencji cotygodniowej. Czasem, w celu przyspieszenia efektów, cztery pierwsze zabiegi można wykonać dwa razy w tygodniu. W zależności od leczonej okolicy wykonuje się od 6 do 10 zabiegów.

Odczucia w trakcie zabiegu 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło, jeżeli jest ono zbyt intensywne, należy to zgłosić w celu modyfikacji parametrów. Pod koniec może być odczuwane pieczenie i wrażenie przypiekania.

Po zabiegu

Skóra jest mocno zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk, objawy ustępują w ciągu kilku godzin. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania pozabiegowego. Ważne, aby nawilżać skórę i stosować zwykłe środki pielęgnujące. Nie jest wymagana wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Efekty

  • ujędrnianie skóry twarzy
  • poprawa owalu twarzy
  • redukcja „chomików”
  • lift brwi z otwarciem oka
  • redukcja zmarszczek
  • działanie anti-aging

Przeciwwskazania

Ciąża, choroba nowotworowa, stany gorączkowe, infekcja. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.


cena zabiegu:
Twarz 730 zł
Twarz, szyja 970 zł
Twarz, szyja, dekolt 1210 zł
Szyja 365 zł
Dekolt 485 zł
Dekolt, szyja 605 zł
Podbródek 245 zł