VENUS FREEZE

VENUS FREEZE

Z OSTATNIEJ CHWILI !!!
„VENUS FREEZE – jedyny system, który otrzymał 100% pozytywnych opinii na realself.com – największym portalu konsumenckim w USA”.

Jak działa Venus Freeze?
Pod tajemniczą nazwą, kojarzącą się z boginią piękności, kryje się nowoczesne urządzenie łączące działanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym.

Wskazania i efekty po zabiegu Venus Freeze
Unikalna technologia połączenia znanych ze swoich możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z impulsem magnetycznym daje spektakularne efekty:
– ujędrnianie skóry twarzy (poprawa owalu twarzy, redukcja „chomików”, lift brwi z otwarciem oka, redukuje zmarszczki),
– ujędrnianie skóry ciała (brzuch, wewnętrzna strona ramion tzw. „pelikany”, uda, pośladki),
– działanie antiaging,
– wpływ na zmniejszenie obwodu ciała w miejscu poddanym zabiegowi,
– redukcja cellulitu.

Przebieg zabiegu Venus Freeze
Po nasmarowaniu specjalnie przygotowanym kremem glicerynowym skóra jest podgrzewana  głowicą emitującą fale radiowe do określonej  temperatury, która mierzona jest na powierzchni skóry. W trakcie zabiegu głowica cały czas jest przesuwana po skórze. Temperatura jest kontrolowana kilkukrotnie w trakcie zabiegu, co gwarantuje zarówno jego skuteczność ( im wyższa temperatura tym lepszy efekt), ale i bezpieczeństwo (zapobieganie oparzeniom).
Zabiegi są stosunkowo krótkie (zabieg na całą twarz trwa około 30 minut). Nie wymagają żadnego przygotowania ze strony pacjenta.
Mogą być wykonywane przez cały rok, najczęściej w sekwencji cotygodniowej. Czasem, w celu przyspieszenia efektów, cztery pierwsze zabiegi można wykonać dwa razy w tygodniu.
W zależności od leczonej okolicy wykonuje się od 6 do 10 zabiegów.

Odczucia w trakcie zabiegu Venus Freeze
Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło, jeżeli jest ono zbyt intensywne, należy to zgłosić w celu modyfikacji parametrów. Pod koniec może być odczuwane pieczenie i wrażenie przypiekania.

Po zabiegu Venus Freeze
Skóra jest mocno zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk, objawy ustępują w ciągu kilku godzin. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania pozabiegowego. Ważne, aby nawilżać skórę i stosować zwykłe środki pielęgnujące. Nie jest wymagana wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Cena
Twarz 600 zł
Twarz, szyja 800 zł
Twarz, szyja, dekolt 1000 zł
Szyja 300 zł
Dekolt 400 zł
Dekolt, szyja 500 zł
Podbródek 200 zł
Ramiona 450 zł
Brzuch 600 zł
Pośladki 600 zł
Uda zewnętrzna część 550 zł
Uda wewnętrzna część 450 zł
Dłonie 450 zł

Przeciwskazania
Ciąża, choroba nowotworowa, stany gorączkowe, infekcja. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Zobacz: PRZED / PO

 

Zarezerwuj termin« powrót

Specjaliści polecają również