search

Fale radiowe

Fale radiowe– to nowoczesna metoda odmładzania twarzy łącząca działanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Unikalna technologia połączenia znanych ze swoich możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z impulsem magnetycznym daje spektakularne efekty: – ujędrnianie skóry ciała (brzuch, wewnętrzna strona ramion tzw. „pelikany”, uda, pośladki), – działanie antiaging, – wpływ na zmniejszenie obwodu ciała w miejscu poddanym zabiegowi, – redukcja cellulitu.

Zabiegi nie wymagają żadnego przygotowania ze strony klienta. Mogą być wykonywane przez cały rok, najczęściej w sekwencji cotygodniowej. Czasem, w celu przyspieszenia efektów, cztery pierwsze zabiegi można wykonać dwa razy w tygodniu. W zależności od leczonej okolicy wykonuje się od 6 do 10 zabiegów.

Odczucia w trakcie zabiegu fal radiowych Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Po zabiegu fal radiowych skóra jest mocno zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk, objawy ustępują w ciągu kilku godzin. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania pozabiegowego. Ważne, aby nawilżać skórę i stosować zwykłe środki pielęgnujące. Nie jest wymagana wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Przeciwwskazania

Ciąża, choroba nowotworowa, stany gorączkowe, infekcja. Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.


cena zabiegu:
Ramiona: 550 zł
Brzuch: 710 zł
Pośladki: 750 zł
Uda zewnętrzna część: 660 zł
Uda wewnętrzna część: 550 zł
Dłonie: 550 zł