search

Zabieg na biust i dekolt „BUST UP”

Zabieg terapeutyczny niweluje problem utraty napięcia skóry w okolicy piersi i dekoltu. Poprzez stymulację liczby i objętości komórek tłuszczowych nadaje tkankom plastyczność oraz jędrność, wspomaga niwelowanie rozstępów. Doskonale napina i ujędrnia skórę, powoduje efekt push up.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Zabieg terapeutyczny – nowoczesna koncepcja profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej łącząca siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii. Oparte są na czystych, skoncentrowanych składnikach aktywnych o charakterze anti-aging, antycellulitowym, ujędrniającym czy regenerującym skórę po porodzie.

Zabieg niweluje problem utraty napięcia skóry w okolicy piersi i dekoltu. Poprzez stymulację liczby i objętości komórek tłuszczowych nadaje tkankom plastyczność oraz jędrność, wspomaga niwelowanie rozstępów. Doskonale napina i ujędrnia skórę, powoduje Efekt push up.

Szczególnie polecany kobietom w trakcie diety i po karmieniu piersią oraz w celu przeciwstarzeniowym. Doskonałe uzupełnienie i połączenie z zabiegami na całe ciało.


czas trwania zabiegu:
40 minut
cena zabiegu:
300 zł