search

Zabiegi mezo – likwidacja rozstępów

Światowy HIT bezpiecznego i skutecznego przywracania jędrności, napięcia i redukcji rozstępów na skórze. Stanowi idealną kuracje dla skóry z rozstępami, wpływając znacznie na jej gładkość, poprawę struktury i kolorytu.

ZADZWOŃ:   22 330 90 35  UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Zobacz również:

Naukowo udokumentowana indukcja nowego kolagenu i elastyny, dająca szybkie i spektakularne efekty.

Idealny dla osób, które poszukują czegoś silniejszego, niż klasyczne zabiegi pielęgnacyjne i jednocześnie czegoś mniej radykalnego, niż inwazyjne zabiegi medyczne, czy ingerencja chirurgiczna. Metoda, która w żaden sposób nie ogranicza aktywności życiowej.

Jak działa mikronakłuwanie?

Mikronakłuwanie wykonuje się za pomocą Mezzorolera DMN z 1080 igiełkami tytanowymi. Uruchamia ono szereg procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry ciała, prowadzących do uwalniania czynników wzrostu biorących udział w procesie gojenie ran, czyli pobudzenia aktywności fibroblastów. Prowadzi to do zwiększonej syntezy elementów strukturalnych skóry – kolagenu i elastyny. Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie (1 tys. – 10 tys. razy!) zwiększa przenikalność do skóry składników aktywnych, zawartych w aplikowanych w czasie zabiegu kosmetykach, dając w rezultacie spektakularne efekty działania. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

ZABIEGI MEZO – LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW

Stanowi idealną kuracje dla skóry z rozstępami, wpływając znacznie na jej gładkość, poprawę struktury i kolorytu.

Kiedy i komu polecamy?

Osobom z rozstępami każdego pochodzenia: ciąża, diety, terapie hormonalne…
Kobietom dla przywrócenia pięknego wyglądu brzucha po ciąży.

Rezultaty po serii zabiegów

  • Zmniejszanie rozstępów, zarówno świeżych, jak i starych na skórze. Możliwość wykonania zabiegu na świeżych rozstępach, podczas karmienia.
  • Wygładzenie i wyrównanie struktury skóry.
  • Pozytywne pogrubienie, wzmocnienie i poprawa struktury skóry.
  • Ekstremalnie wysoka absorbcja aktywnych składników kosmetycznych.

Klientka w wieku 28 lat, po jednej ciąży, 4,5 miesiąca po porodzie, karmiąca. Na brzuchu głębokie, świeże, czerwone rozstępy + pozostały nadmiar tkanki tłuszczowej. Bardzo dobry efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Po każdym kolejnym zabiegu wygląd brzucha coraz lepszy. Po serii 6 zabiegów rozstępy stały się prawie niewidoczne, brzuch mniejszy, a skóra jędrniejsza.

Efekty


czas trwania zabiegu:
60 - 75 minut
cena zabiegu:
430 zł jeden obszar ciała (każdy dodatkowy obszar podczas jednego zabiegu +150 zł). + Mezoroller DMN do zabiegu 140 zł
Przy wykupieniu serii 6-8 zabiegów -15% + Mezoroller DMN gratis.
Serię zabiegów poprzedza bezpłatna konsultacja ze specjalistą.